Hakkımızda

Ege Nakliyat Hakkında

Karşılıklı diyalog yolu ile sorunları birlikte çözme, hoşgörü ile yaklaşım.

Şehirlerarası Nakliyat, 18 Nisan 1984 yılında İstanbul’da nakliye araçları ile başladığı serüvende bugün, büyük kapalı çelik kasa araçları ve depolama alanına sahip,Türkiye’nin tümüne yarım asrı aşan deneyimi ile hizmet vermektedir.

Şehirler arası Nakliye piyasasında ; Hizmet kalitesini arttıran misyon ve vizyona sahip olan Şehirler arası Nakliyat siz değerli müşterilerimize önem vermekten hiç bir zaman kaçınmadı. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile düşüncelerimiz şöyledir;

İnovasyona ve müşteri memnuniyetine verdiği önem.

Modern, teknolojik ve tabiata zarar vermeyen ambalaj malzemeleri.

Kurum içi saygınlık, özlük haklarında hassaslik, “doğru işe doğru insan” ve sosyal sorumluluk bilincinde Nakliye Politikaları.

Gelişime ve devamlı iyileştirmeye açık kalite anlayışı.

Çevre dostu ambalaj ve laylon patpatlar.

Koşulsuz müşteri destek hizmeti ve 7/24 iletişim ile hayata geçirdiği gerçek müşteri memnuniyeti tümünde çalışmalarını sürdürür.

Ayrıca Şehirler arası Nakliyat, müşteri memnuniyeti odaklı eşya politikaları, zorunluluktan “sorumluluk” olarak gördüğü sosyal sistemler ile ülkemizin geleceğine bir duyarlılık bağışlamak ve bu duyarlılığı daha geniş yerlere uzatmak ile ilgili de adından söz ettirmektedir.

33 yılı aşkın deneyimiyle, Şehirler arası Evden Eve Nakliyat kelimesinde akla ilk gelen, Türkiye’nin öncü markası Şehirler arası Nakliye; Türkiye’nin en önemli şirketlerinden birisi olmanın gururunu yaşıyor.

Misyonumuz

Kurumsal bir şirket olarak, amacımız siz değerli müşterilerimize en güzel şekilde hizmet vermek. Taşınmak zorlu ve güç isteyen bir olgu olduğundan dolayı baş ağırtan bir durum haline gelmektedir. Taşınmak kelimesi her ne kadar basit görünse bile, o kadar da kolay bir olay değildir. Burada önemli olan eşya taşımak değil, size güven vermektir. Eşya değil, güven taşımaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz daha iyi hizmet vermek. Yenilenen ve modern bir şirket olarak kalmak. Hizmetlerimizi daha da çoğul hale getirmek. Sizlerle daha iyi iletişim kurmak. Müşteriye sadece maddiyat gözüyle bakmıyoruz. İyi diyalog kurmak ve müşterilerimizden referans almak bizim için en önemli noktalardan biridir.

Nasıl Kurumsal Şirket Olduk?

Kurumsal şirket olmanın tek yolu, amacının ve faaliyetlerinin tek bir noktada toplanmasıdır. O da İyi ”Hizmet” prensibinden gelmektedir. İyi hizmet vermekle kalmayıp bunu gerçekleştirmek ise şirketlerin kendi ellerindedir. Amacımız sadece iyi hizmet değil, iyi hizmet vermeyi reele dönüştürmektir.

Alanlarında faaliyet veren firmamız güvenilir ve kaliteli hizmetleriyle müşterilerimizin yüzünü güldürmeye ve büyük bir yükten kurtarmaya devam etmektedir. Yukarıda görünen her hizmeti layıkıyla yerine getirmeye çalışan bir şirket olmamızın temel nedeni; BİZ BİR AİLE ŞİRKETİYİZ .