Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

Bu yazımda size Şehirler Arası Nakliyat Firmaları ile ilgili çalışma prensiplerimizi anlatmaya çalışacağım. Hangi firmayı nasıl seçeceğiz? ”Nasıl bir planlama yapacağız? Seçeceğimiz Firmalar neyi kapsamalı ve hangi özelliklere sahip olmalı? Bize neler vermeli veya neler katmalı? Kurumsal olan bir firmayla mı taşınacaksınız ? Bunların cevabını bulmak sizin için zor olabilir. Etrafta bilgi kirliliği ve sahte nakliyeci profilinde gezen binlerce şirket vardır. Peki bunlardan nasıl kurtulacaksınız? Cevabı duymak istiyorsunuz. Başınızın o stres içinde daha da çok ağrımaması için iyi bir araştırma yapmak.

Şehirler Arası Nakliyat Firmaları Ararken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Dikkat etmemiz gereken ilk şey, telefonuna ulaşıp aradığımız Şehirler Arası Nakliyat Firmasına direk fiyat değil nasıl bir çalışma sistemleri olduğunu söylemeniz gerekmektedir. Kaliteyi fiyatta değil nasıl bir hizmet verdiğinde aramak gerekmektedir. Bunun nedeni ise düşük fiyat verip kapınıza gelindiğinde fiyatı yükselten firmaların varlığıdır. Bu varlıklardan uzak durmak hem size hem de bize fayda sağlayacaktır. Zira bu konuda çokça şikayet almaktayız.

Şehirler Arası Nakliyat Firması ile Nasıl Bir Planlama Yapacağız

Eşyanızı taşımadan yaklaşık bir hafta önce eşyanızın taşınacağını belirtir iseniz, planlamanızı daha rahat yapacaksınız demektir. Diğer yapılmamış işlerinizi de halletme zamanı size kalacaktır. Bu zaman içerisinde koliye, kağıda, banda ihtiyacınız olabilir. En önemlisi hiç bir şeyi son güne bırakmış olmazsınız. Böylelikle diğer evinizin temizliğine kadar her şeyi halledebilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat Firmaları Hangi Özelliklerde Olmalı

 1. Kurumsal olmalı
 2. Tecrübeli olmalı
 3. Sigorta yapmalı
 4. Müşteri ile diyaloğu iyi olmalı
 5. Anlaşırken dürüst davranmalı
 6. Ambalajı iyi yapmalı
 7. Elemanları deneyimli olmalı ( de monte ve monte, dolapları söküp takabilmeli )
 8. Her konuda yardımcı olmaya çalışmalı
 9. Sorun yaratan değil, sorun çözmeye çalışan olmalı
 10. İşini ciddiye almalı ve müşteriyi mağdur etmemeye çalışmalı
 11. Taşıma belgeleri olmalı
 12. Malzemeleri eksik olmamalı

 

Şehirler Arası Nakliyat Firmaları Hakkında

Türkiye’nin bir ilinden diğer iline taşınmak ve bunu şu an hayal etmek ne kadar zor bir süreçten geçeceğimizin bir göstergesidir. Ciddiye alınacak ve sözlerin yerinde durulacağı bir anlaşma sağlanmalıdır. Bu sadece Şehirler Arası Nakliyat Firmaları için geçerli değildir. Karşılıklı iki kişinin dürüst şekilde anlaşmasıdır. Hiç bir söz, kelime, cümle suistimal edilmemelidir. Çünkü sözlü olarak sözleşmiş oluruz. Bu sözleşmeye uymaz isek başımız ağrıyacaktır.

Umarım anlattıklarım Şehirler Arası Nakliyat Firmaları hakkında size yardımcı olacaktır. İyi bir araştırma ve soru sorma yöntemiyle kendinize iyi bir şirket bulabilir. Gönül rahatlığı ile evinizi taşıyabilirsiniz. İyi düşünün, iyi taşının.

 

 

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir