ofis nasıl taşınır
ofis taşıma

OFİS TAŞIMA

Ofis taşıma zor ve zehmetli bir iştir. Günümüz şartlarında ofis eşyalarını paketlemek,sökmek,de monte eşyaları tekrar monte etmek profesyonel ve deneyimli elemanların işidir. Bildiğiniz üzere bazı ofis malzemeleri karışık yapıda dolap sistemlerinden oluşmuş olmakla birlikte bazı eşyalar ise deridendir.

ofis nasıl taşınmalıdır
ofis taşıma firması

Ofis Taşıma Nasıl Yapılmalıdır?

Bu nedenle sağlam bir şekilde paketlenmesi ve sarılması gerekmektedir. Bizim malzemelerimizin bazıları ofis malzemelerine göre alınmaktadır. Gelip ofis malzemelerini sarıp aynı şekilde diğer tarafta sardığımız malzemeleri söküp yerli yerlerine bırakmaktayız. Biz Şehirler arası nakliyat olarak kurulduğumuzdan bu yana aile şirketi olarak yolumuza devam etmekteyiz. Bu nedenle işlerimizde sorun çıkarılmasına izin vermiyoruz. Marangoz ustamızla ve ekiplerimizle ofis taşımacılığını sorunsuz ve sıkıntısız halletmeye çalışıyoruz. Dağınık halde eşyalarınızı kesinlikle bırakmıyoruz. Türkiye’nin her tarafına veya İstanbul’un her yerine bu görevi yapmaktayız. Ofis taşıma işi evden eve nakliyat gibi değildir. Ofis malzemeleri tamamen mobilyadan ve hassas eşyalardan oluşur ve özenle taşınması gereken bir hizmettir. Ofis taşımada bu hizmeti yaparken yapılacak

ofis nasıl taşınmalı ve yerleştirilmeli
ofis taşıma şirketleri

en ufak hata sizi zarara sokabilir.Siz değerli müşterilerimizin maddi,manevi ve psikolojik çöküntü yaşamasına sebep olacak pek çok şirket bulunmaktadır. Ofis taşımada Az fiyat verip sonradan fiyatı ikiye katlamaya çalışan sahte şirketler her yerde olduğu gibi bu piyasada da var olmakla yetinmeyip sizi kandırmaya ve sizin emeklerinizi çalmaya devam etmektedirler. Pardon bizim de emeklerimizi çalmakla meşguller. Ofis taşıma da bu meşguliyet onlara huzur verse de Şehirler arası Nakliyat olarak hem bize hem de size rahatsızlık ve maddi anlamda zarar verecektir.

Ofis Taşımanın Ciddiyeti

O yüzden bu tür fırsatçılık yapmaya çalışan şirketlerden uzak durun. Bize bu tür şikayet geldiği için bunları size bilgi olarak veriyorum. Çünkü hiç bir müşterimizin mağdur durumda olmasına gönlümüz razı olmaz. İşini temiz yapan çok şirket var fakat bu tür kendini bilmez şirketler yüzünden bizim de piyasa adımız kirlenmektedir. Biz aynı zamanda İSTEEND ( İstanbul Evden Eve Nakliyeciler ) derneğine üye olmaktayız. Bizi buradan takip edebilir. Kimliğimizi veya üyeliğimizi de sorgulayabilirsiniz. Ofis taşıma araçlarımız çelik kasa kapalı araç şeklinde özel kasası mevcuttur. Aracımızın yani çelik kasamızın içinde hiç bir zaman zarar görmeyecek şekilde istifliyoruz. Bizim müşterilerimiz bize sonsuz güvendiler sıra sizde.