Evden eve nakliyat koli

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat

Bu makalemde İstanbul Şehirlerarası Nakliyat olarak bilgiler vereceğim. İstanbul kalabalık bir şehir olması ile birlikte, yaşamanın da zor olduğu sentetik bir şehirdir. Şehir demek az gelebilir, hatta metropol bir şehirdir. Asya ve Avrupayı bağlayan, dünyanın en önemli merkezidir. Hatta ve hatta denmiştir ki; ”Dünyanın merkezi olsaydı, bu İstanbul olurdu.” Verdiğim bu bilgilerden nereye mi geleceğim. İstanbul çok kalabalık ve yoğun bir şehir olduğundan dolayı, her sektörün yalancı meslekleri ortaya çıkabilir. Bizim bulunduğumuz Şehirlerarası Nakliyat sektöründe de kurumsal olmayan, işini bilmeyen, ev taşıma konusunda tecrübesi olmayan bir çok şirket gibi gözüken gruplar vardır. Peki bu olası gruplardan nasıl kaçacağız.

İstanbul nakliyat

İstanbul Şehirlerarası Nakliyat

Biz İstanbul Şehirlerarası Nakliyat, Evden Eve Nakliyat sektöründe de İstanbul’da hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz sadece bunlarla da sınırlı değildir. Bazı hizmetlerimiz Şunlardır;

 • Ofis taşımacılığı
 • Banka Taşımacılığı
 • Fabrika Taşımacılığı
 • Dershane Taşımacılığı
 • Antika Taşımacılığı
 • Evden Eve Taşımacılık
 • Şehirlerarası Taşımacılık
 • Parça Eşya Taşımacılığı 
 • Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık 

Ve bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Konumuza gelmek istiyorum. Nasıl kurtulucaz şirket gibi gözüken olgulardan. Bir başlık altında tartışmaya başlayalım.

Şehirlerarası Nakliyat Sektöründe Kurumsal Olmayan Firmalardan Nasıl Kurtuluruz?

Kurtulmak siz değerli müşterilerimizin elinde. Kurtulmanız için yapacağınız şeyler ise basit bir mantıkta gizli. Bunlar neler;

 1. Şirket aracının logosu ve aracın üzerinde yazısı mevcut mu?
 2. Sitesi resmi web sitesi mi ?
 3. Sitede galeri de çalıştıkları herhangi bir iş var mı?
 4. Sitede galeri de araçların resimleri mevcut mu?
 5. Belgeleri var mı? Sözleşmeleri var mı?
 6. Telefonda konuşan kişi, kibar mı? (Malumunuz ki bazen kimle konuşuyorum ben, bu nasıl bir tavır diyebilirsiniz.)
 7. Kurumsal bir şirket mi?

Bunun gibi bir çok şirket arama ajanlığına girebilirsiniz. Ne kadar iyi düşünürseniz, o kadar iyi taşınırsınız. Size 10 tane şirket araştırın demiyorum. Zaten bu kafa karışıklığı demektir. 1 veya 2 tane olsun ama kurumsal olsun. İşini yapan çok İstanbul Şehirlerarası Nakliyat firması vardır. Bizimle taşının demiyoruz ama bizimle tanışın. Amacımız size rahat ve sorunsuz bir taşıma sunmaktır. Saygılarımızla, İstanbul Şehirlerarası Nakliyat olarak sizlere iyi taşınmalar dileriz.

Şehirler arası taşımacılık alanının en iyi nakliye firması olan yasinoğlu nakliyat sizi daha iyi hizmet ile ödüllendiriyor! şehirlerarası evden eve nakliyat linke tıklayarak sitemize ulaşabilirsiniz!

2 Yorum

 • Murat Darıca

  Çok güzel bir makale olmuş. Bundan sonra sayenizde daha dikkatli olacağım.

 • Merve Taner

  Gerçekten bilgilendirici bir makale olmuş. Artık insanların bilgilendirilmesi için yazılan makaleleri burada bulmam mutluluk verdi bana. Bundan sonra daha iyi araştırma yapacağım.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir