Ev taşıma

Evden Eve Nakliyat

Evden  Eve Nakliyat Sektöründe Müşterilerimizin Düştüğü Hatalar

Evden Eve Nakliyat piyasası karmaşa içinde sunulan bir fiyatlama politikasına sahiptir. Özellikle Nakliye sektörünün gelişmesi ve çoğalması ile birlikte ortaya çıkan bu sorun,sonu gelmez bir hal almaya başladı. Nakliyat,Şehirlerarası Nakliyat, eşya depolama fiyatlandırmaları her değişik şirketin değişik fiyat aralığı sunduğu ama bu aralıkların akıl almaz derecede fark gösterdiği bir platform haline dönmüştür. Bunun nedeni bazı nakliyecilerin ucuz alışveriş ile müşteri kapma potansiyeli sağlayacağına inanıp kapılmasıdır. Buna inanmak biraz gülünç, bir o kadar da gerçekçi olabilir. Maalesef ki bazı müşterilerimiz bu tuzaklara kapılmaktadırlar. Ben bu tuzağı bermuda şeytan üçgenine benzetiyorum.

Şehirlerarası Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

 

Evden Eve Nakliyat Sektöründe Nelere Dikkat Etmeliyiz

Hepimizin aşina olduğu 3 kelimeden oluşan bermuda şeytan üçgeninin ne olduğunu az çok hepimiz biliyoruz. Gelin bu üçgeni  Taşımacılık veya Şehirler arasi Nakliyat’a uyarlayalım. Bakalım potansiyel müşteriler nasıl kandırılıyor ?

  1. Ucuz Fiyat ile müşteriyi kendine çekme
  2. Kurumsal olmayan site ve deneyimsiz elemanlar
  3. Aracın Evden Eve Taşımacılığa uygun olmayışı

Aslında bu örnekler çoğaltılabilir. Bu nedenle  Nakliyat sektöründe üçgen değilde altıgen şeytan üçgeni oluşturulmalı . Ucuz verilen fiyatlar ve sonrasında bu fiyatların yükseltilip başınızın ağrımasını ister misiniz ? Kurumsal olmayan, deneyimsiz elemanlarla deneyim yaşamak ister misiniz ? Gelen aracın Şehirlerarası Nakliyat,Evden Eve Nakliyat veya eşya taşımaya elverişli olmadığını düşünürseniz, sizce eşyanızın taşınması mantıklı olur mu ? İşte bazen bu tuzağa göz göre göre düşüyoruz. Evden Eve Nakliyat Şeytan Üçgenine kapılmak ve kaybolmak istemiyorsanız bu verdiğim maddeleri iyice araştırmanız gerek. Taşınmak gerçekten zor ve zahmetli bir iş olduğundan, bizim kadar sizinde işinizi ciddiye almanız ve ona göre hareket etmeniz gerekmektedir. Biz sadece eşya taşıyoruz, siz ise buna karar veriyorsunuz. Karar vermek, iş yapmaktan daha kapsamlı bir süreçtir bana göre. Karar verirseniz işin yarısı olmuş demektir. Doğru karar verirseniz işinizin tamamını halletmiş olursunuz. Ama eğer ki yanlış karar verirseniz işinizn yarısı bile tamamlanmamış olur. Artık bizim eşya taşırken dikkatli dikkatli taşımamız kadar, sizinde dikkatli dikkatli karar vermeniz gerekecek. Eğer ki böyle olmazsa üçgende kaybolup gideceğiz. Hem bizim emeğimiz, hem sizin emeğiniz, hem de işini gerçekten gerektiği gibi yapan saygıdeğer meslektaşlarımızın emeğine yazık olacaktır.

Ege Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat çalışma alanlarımız Şunlardır ;

  • Evden Eve Nakliyat, Ofis taşımacılığı, Banka Taşımacılığı, Dershane Taşımacılığı, Koli Taşımacılığı, Fabrika Taşımacılığı, Fuar Taşımacılığı, Şehirlerarası Taşımacılık, Şehiriçi Taşımacılık gibi bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz. Bu faaliyetleri kendimize bir görev edindik. İlkemiz sizin sorunsuz bir taşıma gerçekleştirmenizi sağlamaktır.

 

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir