Banka taşımacılığı

BANKA TAŞIMACILIĞI

Banka taşımacılığı da evden eve nakliyatta olduğu gibi çaba,güç ve teknik gerektiren bir hizmet dalıdır. Bu hizmeti yaparken dikkat edilmesi gereken unsurları bir arada toplamaya çalışalım;

  1. Banka taşımacılığı şöyle ki bankanın eşyalarını daha önceden görmek,bizim neler yapacağımızı önceden belirlememize ve daha kaliteli iş yapmamıza yardımcı olacaktır. Kısaca açıklamak gerekirse ekspertiz (gelip eşyanızı görmek) yapmak iyi hizmet vermenin en temel çözümüdür,çok önemlidir. Üstelik ücretsizdir. Ücretsiz ekspertiz yapıyoruz fakat telefonda diyalogda fiyat aralığını da belirtiyoruz. Kabul ederseniz adresinize gelip bakıyoruz. Hem yüz yüze tanışmak,hem de kimle taşınacağınızı bilmek sizin için iç rahatlatıcı olacaktır.
  2. Bir gün öncesinden bankada bulunan eşyalarınızı ambalajlamak bize sonraki gün için kolaylık ve zaman açısından tasarruf sağlayacaktır.
  3. Ambalajlama işlemini karton kağıtlarımızla destekleyip, naylon patpatlarımızla sarıyoruz. Böylelikle Banka taşımacılığında eşyalarınız zarar görmeden size teslim ediliyor.
  4. Eşyalarınızın konulacağı binaya hiç bir zaman dağınık yerleştirme yapmıyoruz. Sizin isteğiniz doğrultusunda eşyanın hangi tarafa, hangi şekilde konulacağını siz belirliyorsunuz. Banka taşımacılığı ile bizde istediğiniz yere yerleştirme yapıyoruz.
  5. Tabi ki kurumsal bir şirket olarak sigortalı taşımacılık yapmak bir görevdir. Eşyalarınız sigortalı şekilde taşınmaktadır. Az hasarlı olabilecek eşyalar için ise biz kurumsal bir şirket olarak inisiyatif kullanıp zararınızın karşılığını ödüyoruz.
  6. Bir Banka taşımacılığı sözleşme olmadan hiç bir işlemini gerçekleştirmemeli ve sizde buna izin vermemelisiniz. Sefer başı alınacak ücretin ne kadar olduğu,kaç günde taşınacak olması önemli tabi ki der gibisiniz. Biz de Banka taşımacılığı olarak bunun öneminin farkındayız. Belki de sizinle anlaşıp ileride fiyatı yükseltebilirler. Zaman olarak da işlerini daha geç bitirebilirler. Böyle bir olay ile karşılaşmak istemiyorsanız, sözleşmenin önemini bir daha düşünmenizi tavsiye ediyorum. Sözleşme güvendir.
  7. Son olarak ise şirketin kurumsal olup olmadığını kontrol etmenizi isteyeceğim. Kurumsal şirketlerle taşınmanız size güvence sağlayacaktır. Kurumsal şirketler işlerini ciddi ve eksiksiz yapmaya daha da özen göstermektedirler.
  8. Araç ve gereçlerimizin eksiksiz olması veya elemanlarımızın tecrübeli olması.
  9. Araçlarımızın Banka taşımacılığına uygun olarak dizayn edilmiş olması. Aracın içinin temiz,hijyenli ve zarar vermeyen yapıda olması.