antalya şehirlerarası nakliyat

Antalya Şehirler Arası Nakliyat

Antalya Şehirler Arası Nakliyat ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağım bu makalemde. Amacımız siz müşterilerimizi doğru bir şekilde bilgilendirerek sağlıklı bir firma ile taşınmanızı sağlamaktır.

Antalya Şehirler Arası Nakliyat 

Antalya Şehirler arası nakliyat fiyat araştırması yaparken dikkat etmemiz gereken en önemli kriter; firmanın kurumsal olup olmadığı noktasında tam bir bilgi sahibi olmaktır. Bunun yanı sıra daha düşük fiyatlandırma talepleri ile karşılaşabilirsiniz. Karşılaşmanızı istemediğimiz diğer bir nokta ise; evinizin önüne ev eşyası taşınacak kamyon değil, açık kasa araçların gelmesidir. Hatta bazen pazar arabaları bile kapınıza gelebilir. Eğer böyle bir şey ile karşılaşırsanız direk kamyonu ve kamyoncuyu geri gönderiniz. Bu tür kamyonlarda eşya taşınması imkansız ve risklidir. Eşyanın zarar görmemesi ise imkansızdır. Zaten öyle bir kamyon ile gelen de evden eve nakliyat yapmıyordur. Şehirler arası nakliyat istanbul makalemizi de okuyabilirsiniz.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Antalya

Şehirlerarası nakliyat sektöründe aklımıza gelebilecek en kötü senaryolar, eşyanın kırılıp dökülmesidir. Tabi ki insan gücü ile taşındığı için bazı eşyalar zarar görme tehlikesi içindedir. Bu tehlikeyi en aza indirmek için ise nakliyecilerin yapması gereken unsurlar vardır. Bunlardan bazıları:

 • Eşyayı iyi bir şekilde gözlemlemek.
 • Eşyanın neresine zarar gelebileceği konusunda yargıya varmak.
 • Eşya eğer çok çok tehlikeli ise patpatları iki kat atmak veya altına karton kullanmak.
 • Bant ipi sağlam bir şekilde atmak.
 • Eşyanın sarılmaktan çok önemli kriter, eşyanın teknik taşınmasıdır.
 • Sarma işlemi bittikten sonra eşyayı tek başına sırtına almaya çalışmamak.
 • Araca iyi bir şekilde yüklenmesi.
 • Patpatların dayanıklı olması ve hemen yırtılabilir cinste ince olmaması.

Ve daha çoğu profesyonel nakliyecilerin yapması gerekenler. Zaten şehirlerarası evden eve nakliyat tavsiye alarak firmayı tanıdıysanız hiç kaçırmayın derim. Şehirler arası nakliyat antalya olarak sizlere en iyi referans olmaktan mutluluk duyuyoruz. Aynı zamanda şehir içi nakliyat yapmaktayız.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Forum

Şehirlerarası evden eve nakliyat forumlarından bilgi alabilirsiniz. Fakat sizi uyarmam gerek. Forumlardan sağlıklı bilgi almak artık neredeyse yok denecek kadar az. Sahte sahte hesaplar, kendini belli eden yorumlar ve çöplüğe dönen link siteleri. Nakliyecinin kendisinden bilgi almanız daha gerçekçi olacaktır. Hatta gerçek taşınmış kişilerden bilgi almak daha da olumlu olacaktır. Forumlardan daha sağlıklı bir durumdur. Her zaman internetin bilgi kirliliğine şüphe ile yaklaşmak gerek.  Antalya nakliyeci aranması ve araştırılması artık size kalmış bir durumdur.

Antalya Evden Eve Nakliyat Firmaları

Antalya’da ve Antalya’nın o sıcağında nakliye aramak ve ev taşımak zor olmalı. Gerçekten Antalya neredeyse nefes alınamayacak dereceye gelen sıcaklığı ile insanları zorluyor. Bağlamak istediğim nokta ise o sıcaklarda eşyanın taşınması. Daha çok Antalya asansörlü nakliyat aranmaktadır. Asansör iyi bir iş çıkarabilir. Üstelik eşyalarınızın zarar görme tehlikesi %90 gibi bir oranla düşecektir. Hem de zamandan tasarruf edilir. Daha fazla uğraşmaz ve diğer işlerinizi halletmek için zaman kazanabilirsiniz. Antalya ilden ile nakliyat yaparken asansörlü nakliyat olmasına dikkat ediniz. Aynı zamanda Antalya nakliyat fiyatları araştırması yaparken iyi bir firma ile taşınmaya özen gösteriniz. Antalya evden eve nakliyat tavsiye de alabilirsiniz.

Antalya Şehirlerarası Nakliyat Firmaları

Google’de Antalya ucuz nakliye diye aratırsanız sanırım yanlış bir kelime aratmış olacaksınız. Hiçbir zaman Antalya nakliyat veya diğer şehirlerarası nakliye firmaları ucuz bir taşıma yapmamalılar. Bunun nedeni ise bu işin gerçekten emek ve tecrübe istediğidir. Şehirler arası nakliyat hizmeti diğer hizmetlere göre kıyaslanmayacak derecede zordur. Hele ki Antalya şehirler arası nakliyat veya şehirler arası hizmet vermek daha da zordur. Saatlerce yollarda eşyanızı deyim yerindeyse taşımak. Evinize tekrar eşyalarınızı düzenlemek. Yatak odanızı ve dolapları düzeltmek. De monte eşyaları monte etmek. Beyaz eşyalarınızı kurmak. İnanın bunları düşünmek bile yorarken, bunları yapmak bir hizmettir. Bu hizmetin karşılığı ise kesinlikle ucuz nakliyecilik değildir. Hak ettiği, aslında daha da çok hak ettiği parayı almasıdır. Ama biz bazen bunları düşünemediğimiz için, ucuz nakliyecilik oyunlarına girip rezil sonuçlarla karşılaşabiliriz. Antalya nakliyat fiyatları gibi bir konuyu araştırırken lütfen dikkatli olunuz. Nakliyenin ucuzu kaliteyi de düşürecektir. Abartılı fiyatlar ise de nakliyenin kalitesini yükseltmeyecektir. Ortalama fiyatlar zaten kafanızda oluşacaktır ve bellidir. Abartı fiyat olmasının tek nedeni ise; eşyanız çoktur. Taşınacak katlar yüksektir. Bunları da göz önüne alarak firmalarla anlaşmanız gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 


2 Yorum

 • Enis Soyad

  Tebrikler güzel ve bilgi edinilebilinecek bir makale.

 • Ayça

  Tebrikler. Güzel bir makale.

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir