Adana Şehirlerarası Nakliyat Firmaları

Adana Şehirler Arası Nakliyat

Akdeniz Bölgesi’nde bulunan Adana deyince aklımıza ilginç şeyler gelse de, biz Adana’yı gerçekten de seviyoruz. Hatta komik bir bilgi verecek olursak Adanalıların güneşe ateş ettiği bile varsayılır. (🙂) Ülkemizin her tarafının güzelliği var fakat Adananın bizde yeri ayrıdır. Adananın sıcaklığı da bizi ayrıca yormaktadır. Gerçekten güneşe ateş etmekte haklılar. Verdiğimiz bu güzel ve eğlenceli bilgilerden sonra gelin  şehirler arası nakliyat bilgilerine göz atmaya çalışalım.

Adana Şehirlerarası Nakliyat

Adana şehirler arası nakliyat sektöründe dikkat etmemiz gereken nokta önceden planlama yapmaktır. Eğer siz önceden planlamadan bir gün öncesinden bile nakliye şirketini ararsanız, eliniz ayağınız birbirine dolaşabilir. Sadece nakliye şirketini daha önceden ayarlamakta size yetmeyebilir. Size neler yapmanız gerektiğini hatırlatacak bilgiler vermek istiyorum. Gelin, sizin de unutabileceğiniz ama taşınmadan önce yapmanız gereken bazı anekdotlara yer verelim.

  1. Sıkıntı yaratan bu süreçte ilk yapmanız gereken değerli eşyalarınızı yanınıza almanız olacaktır. Bu değerli eşyaları (saat, altın, gümüş, kolye, anahtar, yanınıza almak istediğiniz elbiseler) yanınıza almayınca sonradan sıkıntı çıkmaktadır. Çünkü gelen nakliyeciler farkında olmadan bile eşyalarınızı toplayabilir veya istemediğimiz şeylerde karşımıza çıkabilir. Bu nedenle tedbirinizi baştan almanızı tavsiye ediyorum.
  2. Nakliye şirketinin kurumsal olması gerekmektedir. Nakliye şirketini iyi seçmeniz gerekmektedir.
  3. Eşyalarınızdan hangilerinin gideceğini iyi belirlemeniz gerekmektedir. Sonrasında taşıma yapan arkadaşlarda zor duruma düşebilir. Çünkü eşya ona göre istiflenmektedir. Sonrasında söyleyeceğiniz eşya araca sığmayabilir.
  4. Taşınacağınız eve göre eşyalarınızı götürmek gerekmektedir.
  5. Şehirlerarası nakliyat yapmak isterseniz paketlemeyi kendinizin yapmasını tavsiye ederim. Böylelikle zamandan tasarruf edebilirsiniz. Ufak tefeklerden de böylelikle kurtulursunuz.
  6. Yeni evin hazırlığını yapmanız evi temizlemeniz. Daha önceden de perdelerinizi sökebilirsiniz.

Adana Şehirler arası Nakliyat Firması Nasıl Olmalı?

Şehirlerarası Nakliyat olarak amacımız size daha iyi hizmet vermekten çok sizi kazanmaya çalışmaktır. Şehirler arası nakliyat piyasası oldukça karışık ve fiyatların gerçekleşmesi gerekenden çok, uçurum kadar uzak olabiliyor birbirinden. Bu durumdan kurtulmanız için dikkatli olmanız ve şirketinizi ona göre seçmeniz gerekmektedir. Kısacası işiniz bizden daha zor. Taşınmak sıkıntı, stres, yeni bir eve alışmak, kolileri açmak, eşyaları yerleştirmek oldukça zor. Daha da kendinizi yormak istemiyorsanız iyi seçim yapınız…

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir