Ev taşıma

Evden Eve Nakliyat

Evden  Eve Nakliyat Sektöründe Müşterilerimizin Düştüğü Hatalar

Evden Eve Nakliyat piyasası karmaşa içinde sunulan bir fiyatlama politikasına sahiptir. Özellikle Nakliye sektörünün gelişmesi ve çoğalması ile birlikte ortaya çıkan bu sorun,sonu gelmez bir hal almaya başladı. Nakliyat,Şehirlerarası Nakliyat, eşya depolama fiyatlandırmaları her değişik şirketin değişik fiyat aralığı sunduğu ama bu aralıkların akıl almaz derecede fark gösterdiği bir platform haline dönmüştür. Bunun nedeni bazı nakliyecilerin ucuz alışveriş ile müşteri kapma potansiyeli sağlayacağına inanıp kapılmasıdır. Buna inanmak biraz gülünç, bir o kadar da gerçekçi olabilir. Maalesef ki bazı müşterilerimiz bu tuzaklara kapılmaktadırlar. Ben bu tuzağı bermuda şeytan üçgenine benzetiyorum.

Şehirlerarası Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

 

Evden Eve Nakliyat Sektöründe Nelere Dikkat Etmeliyiz

Hepimizin aşina olduğu 3 kelimeden oluşan bermuda şeytan üçgeninin ne olduğunu az çok hepimiz biliyoruz. Gelin bu üçgeni  Taşımacılık veya Şehirler arasi Nakliyat’a uyarlayalım. Bakalım potansiyel müşteriler nasıl kandırılıyor ?

  1. Ucuz Fiyat ile müşteriyi kendine çekme
  2. Kurumsal olmayan site ve deneyimsiz elemanlar
  3. Aracın Evden Eve Taşımacılığa uygun olmayışı

Aslında bu örnekler çoğaltılabilir. Bu nedenle  Nakliyat sektöründe üçgen değilde altıgen şeytan üçgeni oluşturulmalı . Ucuz verilen fiyatlar ve sonrasında bu fiyatların yükseltilip başınızın ağrımasını ister misiniz ? Kurumsal olmayan, deneyimsiz elemanlarla deneyim yaşamak ister misiniz ? Gelen aracın Şehirlerarası Nakliyat,Evden Eve Nakliyat veya eşya taşımaya elverişli olmadığını düşünürseniz, sizce eşyanızın taşınması mantıklı olur mu ? İşte bazen bu tuzağa göz göre göre düşüyoruz. Evden Eve Nakliyat Şeytan Üçgenine kapılmak ve kaybolmak istemiyorsanız bu verdiğim maddeleri iyice araştırmanız gerek. Taşınmak gerçekten zor ve zahmetli bir iş olduğundan, bizim kadar sizinde işinizi ciddiye almanız ve ona göre hareket etmeniz gerekmektedir. Biz sadece eşya taşıyoruz, siz ise buna karar veriyorsunuz. Karar vermek, iş yapmaktan daha kapsamlı bir süreçtir bana göre. Karar verirseniz işin yarısı olmuş demektir. Doğru karar verirseniz işinizin tamamını halletmiş olursunuz. Ama eğer ki yanlış karar verirseniz işinizn yarısı bile tamamlanmamış olur. Artık bizim eşya taşırken dikkatli dikkatli taşımamız kadar, sizinde dikkatli dikkatli karar vermeniz gerekecek. Eğer ki böyle olmazsa üçgende kaybolup gideceğiz. Hem bizim emeğimiz, hem sizin emeğiniz, hem de işini gerçekten gerektiği gibi yapan saygıdeğer meslektaşlarımızın emeğine yazık olacaktır.

Ege Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat çalışma alanlarımız Şunlardır ;

  • Evden Eve Nakliyat, Ofis taşımacılığı, Banka Taşımacılığı, Dershane Taşımacılığı, Koli Taşımacılığı, Fabrika Taşımacılığı, Fuar Taşımacılığı, Şehirlerarası Taşımacılık, Şehiriçi Taşımacılık gibi bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz. Bu faaliyetleri kendimize bir görev edindik. İlkemiz sizin sorunsuz bir taşıma gerçekleştirmenizi sağlamaktır.

 

 

şehirlerarası nakliyat firmaları

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat olanakları ile itimat sağladığımız deneyimli eleman ve de ekipmanları dakika,saat gözetmeksizin hizmet vermektedir. Şehirler arası  Nakliyat olarak, üstün hizmet niteliğiyle süratli ve güvenilen nakliye hizmeti vermek ve sektöre artı değer vererek, kaliteyi daha da ileriye taşımak politikamızdır. Gayemiz, sunmuş olduğumuz özenle hayat kalitenizi yükseltmektir.

şehirlerarası nakliyat firmaları

  1. Müşteri odaklı özenli hizmet anlayışı,
  2. Randımanlı çalışmak,müşteri memnuniyeti ilkesine göre çaba harcamak,
  3. Görevlerimizde “Kalıcı Evolüsyon” prensibine göre davranış sergilemek,
  4. Tüm çalışanların katılımı kapasitelerinin kuruluşun avantajına kullanılmasını sağlamak,
  5. Müşterimizin şimdiki ve ilerideki gereksinimlerini anlama, umut ettiklerini de aşmaya çalışmak,
  6. Çalışanlarımız, hazırlıklarımız ve hizmet vereceğimiz yapılara çalışmalarımızda ahenkli, dinamik ve kreatif çalışma ortamını oluşturmak.

Firmanın mentalitesini, niteliğini, tecrübeli elemanlarına, kullandıkları araç ve gereç paradigmalarının tanınmış olup olmadığına dikkat ederek anlayabilirsiniz. Eşyanın diğer eve transferi ve nakliyat eşya paketleme yapmayı sunan şirketimiz kaskolu nakliyat hizmeti de vermektedir.

Şehirlerarası Nakliyat Hizmetlerimiz

Bunun yanı sıra çalıştırdığı elemanların kaç senelik meslek deneyiminin olduğuna da dikkat etmeniz gerekmetedir. Taşıma şirketinin araçlarının, kendi araçları ve logolu olması konusunda uyarınız.
Bunun nedeni araçların içi taşımaya uygun olarak tasarlanmıştır.Araçlarımızın bulunduğu görsellere bakarak bu konu hakkında ne demek istediğimizi anlayabilirsiniz.

Şehirlerarası Nakliyat etkinlik alanlarından bazıları; evden eve nakliyatşehir içi nakliyatşehirler arası nakliyatşirket taşımacılığıev eşyası paketlemekurum taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığıkolili tekstil taşımacılığı,şehir içi yük taşımacılığışehirler arası yük taşımacılığı alanlarında ihtiyaçlarınızı karşılamak için uzman eleman ve ekipmanlarıyla hazırdır.

Şirketimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmanın gururu ile %100 kalite anlayışıyla güler yüzlü hizmet düşüncesini kendisine görev edinmektedir. Şehirlerarası evden eve nakliyat ve depolamada, paketlemede, süratli ve itimatlı bir şekilde üslendiği işlerini başarılı olarak yerine getirdi. Şirketimiz bu zamanlara süre gelmiş ve yine aynı tarz ve özenle çalışma ahlakına,iş ahlakına devam etmektedir.

Biz hiç bir zaman sorun yaratıcı değil, çözüm arayıcı bir firma olarak siz değerli müşterilerimize en gelişmiş imkanlarımızla ihtiyaçlarınızı karşılamaya odaklanmış vaziyetteyiz.Vizyonumuz sizi taşımak kadar sizi kazanmaktır. Gelin bizimle taşının.